Kontakt

Rebecka Leffler

Rebecka Leffler

Förlagschef

rebecka@bazarforlag.se

+46 (0)70 770 02 81

Karin Linge Nordh

Karin Linge Nordh

Publicistisk chef skönlitteratur

karin@bazarforlag.se

+46 (0)70 496 36 63

Anders Sjöqvist

Anders Sjöqvist

Publicistisk chef facktext

anders@bazarforlag.se

+46 (0)70 343 41 30

Lisa Tell

Lisa Tell

Redaktionschef och förläggare

lisa@bazarforlag.se

+46 (0)79 330 25 08

Anne Laurella

Anne Laurella

Förläggare med redigeringsansvar facktext

anne@bazarforlag.se

+46 704 435 191

Agnes Cavallin

Agnes Cavallin

Redaktör och manusutvecklare

agnes@bazarforlag.se

+46 (0)76 526 18 58

Cecilia Eklund

Cecilia Eklund

Marknadsansvarig

cecilia@bazarforlag.se

+46 (0)72 232 37 75

Mikaela Sörenson

Mikaela Sörenson

Säljansvarig

mikaela@bazarforlag.se

+46 (0)76 526 18 29

Josefin Andersson

Josefin Andersson

Projektledare

josefin@bazarforlag.se

+46 (0)76 526 11 79

Felicia Olsson

Felicia Olsson

Förlagskoordinator

felicia@bazarforlag.se

+46 (0)70 770 81 27

Besöksadress

Bazar Förlag
Surbrunnsgatan 34 BV

Postadress

113 48 Stockholm

Hitta till vår besöksadress

Titta på kartan

Faktureringsadress

Bonnierförlagen AB
Ref: BF8640
FE 5673 – 1008
831 90 ÖSTERSUND

E-postadress

info@bazarforlag.se